Dovolená na Chalkidiki - Hotel Akrathos

Červenec 2005

Akrathos-hotel Akrathos-map Akrathos-panorama
Pohled na hotel (1,7 MB) Akrathos na mapě (0,5 MB) Panorama s hotelem (1,8 MB)

Moje recenze dovolené na stránkách Invia je tady.

Bohužel jí tamnější redaktor zkrátil o následující pasáž, která měla být v posledním odstavci "Celkový dojem":

Pozitivně: Fantastická kandidátka CK Jana S. - hovoří plynně řecky a je prakticky kdykoli ochotna pomoci či poradit, což jsme mnohokrát ocenili, zejména ve čtyřech dnech, kdy u našeho syna probíhaly "střevní potíže". Děkujeme, děkujeme, děkujeme!!!

Negativně: Bohužel jsme se připojili k řadám nespokojených zákazníků společnosti Travel Servis - zájezd byl inzerován jako 12ti denní v termínu 14. - 25. 7., původní odlet z Prahy měl být 14. 7. ve 20:30, skutečnost (o níž nás pořádající cestovní kancelář naštěstí včas informovala) byla 15. 7. v 01:30. Let trvá cca 2 hodiny, transfer další 2, takže se všemi zdrženími na soluňském letišti jsme do hotelu dorazili v 15. 7. v 7:00 řeckého času.
Cesta zpět byla ještě horší: původní odlet 26. 7. v 00:20 řeckého času. Skutečnost: odjezd z hotelu dle plánu ve 20:00, příjezd na letiště 22:20, až do 23:30 na informačních obrazovkách "on time", pak "delayed" a po 00:20 prostě informace o letu zmizela.
Letadlo z Prahy přistálo cca v 03:00, do Prahy odstartovalo 03:40, takže jsme v Ruzyni přistáli 04:40 českého času (plán 01:20). Přes 5 hodin čekání na soluňském letišti je dost tristní zážitek i pro dospělého, v našem letu bylo údajně 40 dětí (jedno z nich byl náš syn...).
V letadle nám při odletu oznámili, že zpoždění bylo způsobeno přidělením špatného odletového času našeho stroje při jeho "předminulém" letu z Paříže do Prahy (návazně Praha - Soluň a náš let). Tuto skutečnost museli ignoranti z Travel Servisu znát už v době našeho odjezdu z hotelu, ovšem proč by se obtěžovali informovat cestovní kanceláře, že?
Pro příště je to pro mne velké ponaučení: jedině na letecké zájezdy s dopravou pravidelnými linkami ČSA. Fuck Travel Servis!!!

Pro případné dotazy mi napište na akrathos@trinitro.net