Dovolena na Chalkidiki - Hotel Akrathos

Červenec 2005

Akrathos-hotel Akrathos-map Akrathos-panorama
Pohled na hotel (1,7 MB) Akrathos na mapě (0,5 MB) Panorama s hotelem (1,8 MB)

Moje recenze dovolene na strankach Invia je tady.

Bohuzel ji tamnějsi redaktor zkratil o nasledujici pasaz, ktera měla byt v poslednim odstavci "Celkovy dojem":

Pozitivně: Fantasticka kandidatka CK Jana S. - hovoři plynně řecky a je prakticky kdykoli ochotna pomoci či poradit, coz jsme mnohokrat ocenili, zejmena ve čtyřech dnech, kdy u naseho syna probihaly "střevni potize". Děkujeme, děkujeme, děkujeme!!!

Negativně: Bohuzel jsme se připojili k řadam nespokojenych zakazniků společnosti Travel Servis - zajezd byl inzerovan jako 12ti denni v terminu 14. - 25. 7., původni odlet z Prahy měl byt 14. 7. ve 20:30, skutečnost (o niz nas pořadajici cestovni kancelař nastěsti včas informovala) byla 15. 7. v 01:30. Let trva cca 2 hodiny, transfer dalsi 2, takze se vsemi zdrzenimi na soluňskem letisti jsme do hotelu dorazili v 15. 7. v 7:00 řeckeho času.
Cesta zpět byla jestě horsi: původni odlet 26. 7. v 00:20 řeckeho času. Skutečnost: odjezd z hotelu dle planu ve 20:00, přijezd na letistě 22:20, az do 23:30 na informačnich obrazovkach "on time", pak "delayed" a po 00:20 prostě informace o letu zmizela.
Letadlo z Prahy přistalo cca v 03:00, do Prahy odstartovalo 03:40, takze jsme v Ruzyni přistali 04:40 českeho času (plan 01:20). Přes 5 hodin čekani na soluňskem letisti je dost tristni zazitek i pro dospěleho, v nasem letu bylo udajně 40 děti (jedno z nich byl nas syn...).
V letadle nam při odletu oznamili, ze zpozděni bylo způsobeno přidělenim spatneho odletoveho času naseho stroje při jeho "předminulem" letu z Pařize do Prahy (navazně Praha - Soluň a nas let). Tuto skutečnost museli ignoranti z Travel Servisu znat uz v době naseho odjezdu z hotelu, ovsem proč by se obtězovali informovat cestovni kancelaře, ze?
Pro přistě je to pro mne velke ponaučeni: jedině na letecke zajezdy s dopravou pravidelnymi linkami ČSA. Fuck Travel Servis!!!

Pro připadne dotazy mi napiste na akrathos@trinitro.net